O FIRMIE/REFERENCJE

Grupa Invest Sp. z o.o. działając pod marką DYDAKTORIUM jest polską firmą startującą od kilku lat w przetargach publicznych w branży oświatowej. Zapewnia kompleksową obsługę żłobków, przedszkoli i szkół oferując szeroką ofertę produktów, które umożliwiają aranżowanie nowoczesnych, estetycznych i bezpiecznych pomieszczeń sprzyjających edukacji dziecka.

Prezentujemy Państwu sklep internetowy Dydaktorium.pl. Misją sklepu jest stworzenie możliwości na lepszą edukację dla Państwa dzieci. Realizujemy ją po przez zaoferowanie wyselekcjonowanych produktów, o konkurencyjnych cenach, przy zachowaniu wysokiej jakości. Kierowanie się takimi zasadami pozwala nam na trafienie do jak największego grona odbiorców. 

Referencje wystawione przez naszych klientów są potwierdzeniem naszej jakości i kompetencji w realizowaniu zamówień. Realizujemy zamówienia szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. 

Życzymy przyjemnych, udanych zakupów oraz zadowolenia z naszych produktów. 

 

Poniższe referencje zostały wystawione przez naszych klientów:

 

 

Pierwsza miniaturka Pierwsza miniaturka Pierwsza miniaturka Pierwsza miniaturka Pierwsza miniaturkaPierwsza miniaturkaPierwsza miniaturka

 

 

Pierwsza miniaturka

Pierwsza miniaturka

Pierwsza miniaturka

Pierwsza miniaturka

Pierwsza miniaturka

Pierwsza miniaturka